| anonim_4396 a întrebat:

Salut,ziceti-mi va rog de unde as putea descarca chestionrele auto fix ca la examene

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La scoli auto trebuie sa platesti on line, primul chestionar e gratis(demo)

| AgathaRo a răspuns:

2 pagini iti recomand : pagina politiei sau e-drpciv.ro (la e-drpciv) iti arata si raspunsul in cazul in care ai gresit. La cea de la politie nu te alegi cu mare lucru decat cu admis/respins!

| Xname a răspuns:

Intra pe siteu-l politiei (Drpciv.ro) si fa-ti cont, apoi vei face examen pentru orice categorie exact ca la examen, aceleasi intrebari (fiind site-ul politiei)
Ai grija ca trebuie sa intri neaparat din Internet Explorer.
Succes!

| sergiu1s a răspuns:

Intra pe drpciv sunt exact intrebarile de ti se dau la examen daca facui multe chestionare pe site acolo cand te duci in maxim 10 min termini ca iti vor cade aceleasi intrebari funda si succes

| puigunoier a răspuns:

Pe redtube