| terry11 a întrebat:

Salutare
Am 17 ani si 11 luni si am terminat orele de pregatire practica pentru permis auto de categoria B.
La programare online imi apar datele introduse nu sunt valide.
trebuie sa am 18 ani si pentru programare sau doar pentru a sustine examenul

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani impliniti la data examinarii.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o importanta ca ai terminat cursurile auto, acum astepti sa implinesti 18 ani si dupa aceea vei putea merge la examenul auto.
Programarea la sala o poate face instructorul tau sau tu, online, dupa implinirea varstei de 18 ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred că și pentru programare ai nevoie de 18 ani

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Trebuie 18 ani impliniti pentru a face programare.