| Mihai200009 a întrebat:

Salutare!
Am dat si eu sala recent si m-am programat pentru traseu pe 24 septembrie, as vrea sa stiu daca pot face ceva sa dau mai devreme.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunt altii inaintea ta care si ei sau programat mai demult si acum le-a venit rîndul, ai rabdare.

| Yuoia a răspuns:

Nu.

| Sophieka a răspuns:

Da se poate, spun din proprie experienta...Dar asta doar daca accepta instructorul si nu e moral din moment ce te-ai dus sa iti faca programarea. Era bine daca vorbeai cu instructorul inainte.
Ai mult de asteptat intr-adevar dar asta e.