| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.am si eu o mica dilema si astept sa ma ajutati. dar sper sa nu mi-o bagati ep aia ca intra p autovit sau,, cauta pe net". va rog sa ma credeti ca am cautat de mi s-a luat pe net.As vrea sa imi cumpar o masina neimatriculata gen opel corsa, twingo si altele cu motor de pana la 1300 nu mai mult pentru ca taxa creste.Am 600-650 de euro pentru cumparare multi se aluda ca imi aduc o masina in banii astia dar toti se dau disparuti.eu sunt din valcea iar masini ieftine am gasit in arad, timisoara la capatul celalalt al tarii. ce va rog eu foarte mult e cineva din valcea care are o masina in banii astia, stiti pe cineva sau arges sibiu nu stiu.astept raspunsul dvs. dau funda! multumesc!

8 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Da nici nu o sa gasesti in orasu tau... se vand 2 masini de genul asta in toata tara probabil la pretul asta... si tu vrei sa fie chiar in orasul tau. Ai sanse 0! Or te duci prin tara sa o cumperi, or mai pui 200 de euro in plus!

| panteravalcea a răspuns:

Ma descurc frate am net de mic stai linistit.da nu gasesc in orasul meu.si daca nu ma poti ajuta nu mai intra sa ma enervezi.

| panteravalcea a răspuns:

Ai dreptate nu toti oamenii le abga pe nt nu toti se ocupa cu netul dar aici la valcea nu exista targ de masini.e unu ff mic si nu gasesc ce vreau eu.de asta astept poate am ajuta cineva aici daca nu o sa vad eu

| panteravalcea a răspuns:

De ce zici ca nu gasesc nu stiu.sunt o gramada in tara.o sa am duc si o sa caut

| goejoy a răspuns:

Incearca in targuri auto, de obicei vanzatorii ce au mai multe masini de vanzare nu le poateaza pe toate pe site-uri iar daca vrei de la privat, nu cred ca sta orice om sa posteze o masina pe nu stiu cate site-uri. o duce la targ si asteapta cumparatori

| frankyminune a răspuns:

Salutare,acum cca o luna am vazut un ford K la iesire din horezul in directia valcea, nu am vazut-o destul de bine pentru ca ea cam intuneric, pretul ei era de 550 de euro dar daca te tiganesti putin probabil ca o sa o iei si cu 500 de euro, era chiar pe partea dreapta dupa ce treci de acei vanzatori cu produse artizanale. mai avea cateva masini acolo in marginea strazii dar nu prea le-am dat atentie. sper ca ti-am fost de ajutor. mult succes

| ixionJR a răspuns:

Man daca nu era internetul ce faceai? ca zici ca nu te descurci cu netu

| Cristian_Rotaru_1981 a răspuns:

Daca vrei Opel Corsa, am corsa D 2008. Inca nu am vandut-o.
0743359860 vorbim