| ȚuȚu7373 a întrebat:

Salutare, am un buget de 3200 Euro si vreau o masina mai mare, cea actuala fiind un Opel Astra G 2001 Combi. Mi-am gasit doua masini, dar nu ma pot decide, ambele imi plac super mult. Stiu ca SUV-ul va fi util tot anul dar monovolumul nu chiar, iarna. Dar chiar si asa parca nu imi vine sa aleg dupa sezon ci dupa utilitate.
Prima este SUV https://www.olx.ro/......aMqw1.html
Iar a doua monovolumul https://www.olx.ro/oferta/opel-zafira-b-sport-gpl-extra- full-IDaJA7W.html. Lasand la o parte numarul kilometriilor sau impozitul.

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

La un buget de 3200 de euro, eu m-as gandi de doua ori inainte de a cumpara un SUV. Când ai un buget mic, trebuie sa iei in calcul in primul rand costurile de întreținere si abia apoi costul de achiziție. E doar un sfat, trateaza-l ca atare.

| sierra1 a răspuns:

Zafira s-a dat? Tucson-ul consumă de te seacă. Incearcă VW Touran diesel.

| uncetatean123 a răspuns:

Ia-ti ceva nou si atat, nu te mai fa figuri la bugetul acesta