| BogdanFCP a întrebat:

Salutare!
Am un Passat B6 2006, am avut un accident, nu din vina mea... cazul e mai complicat si masina sta deja de 2 luni in acelasi loc.
Am ramas fara baterie la masina, nu pot porni motorul, pentru ca masina e avariata serios si nu mai merge inchiderea centralizata.

Problema e in felul urmator, am scos cheia manuala din telecomanda, la usa soferului am butuc si o pot inchide, dar la celelalte usi nu am.
Am un fel de plastic sau metal inscriptionat cu VW, butucul se afla sub acel plastic sau nu am deloc la celelalte usi?
Mentionez ca doar usa soferului se blocheaza, celelalte usi nu, desi am butuc decat pe usa soferului.

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Celelalte usi le inchizi dinaintru si ultima usa soferului.