| WAYNEZ a întrebat:

Am un prieten care dă examenul auto la sfârșitul acestei săptămâni în Bucureștii Noi! Știe că locul unde se adună candidații este în fața teatrului masca la ora 7:30, dar nu știe locurile de plecare la examen.Eu i-am spus că nu știu locurile de plecare în zona Bucureștii Noi pentru că am dat examenul la Parcul Carol. Poate să-mi spună cineva care a mai dat examenul auto în Bucureștii Noi locurile de plecare?

Răspuns Câştigător
| Alexand112 a răspuns:

De ex daca intai esti martor cand iti vine randul politistul poate opri uriunde sa te puna la volan daca a gresit cel din fata. dupa strigare fiecare politost spune pentru grupul lui unde este plecarea...in general. Este ori din fata teatrului ori strada din spatele.lui ori in fata la parc bazilescu ori magazinul mamaia ori pe luptatorilor ori petromul de pe jiului sunt mai multe dar depinde de fiecare politai el alege de unde vor sa plece elevii... Nu pot fi pusi toti elevi din ziua aia in acelasi loc decat daca sunt putini sa fir doar 1 politai daca sunt mail multu fiecare pleaca din locuri diferite

1 răspuns:
| WAYNEZ explică:

Iți multumesc pentru răspuns! I-am spus că traseul de la Bucureștii Noi e mai ușor decât cel de la Parcul Carol, dar l-am avertizat că polițistul o să-l ducă în intersecția Bulevardul Bucureștii Noi/Bulevardul Gloriei, unde trebuie să fie foarte atent și să dea prioritate celor care vin de pe Strada Străbună.E și un videoclip de acum câțiva ani cu o fată care a picat examenul în intersecția aia.