| vwg a întrebat:

Salutare! Am un vw golf 6 2. 0tdi 130000km,din 2010, folosit foarte puțin și cu toate piesele originale pe el, adusă din Italia de mai puțin de un an. Recent mi s-a defectat motorul și din service mi-au spus ca trebuie reparat sau schimbat.Deoarece nu am bani în acest moment să o repar m-am gândit să o vând așa cum e.Cam cât credeți că aș putea obține pe ea?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poze ai? Pe olx ai intrat să vezi ceva similar? Așa putem discuta nu altfel

| KovacsB a răspuns:

Din ce oras esti, chiar caut un Golf cu motor defect.

| Hkhtfcvhu a răspuns:

Golf 6 care merge... 170. 000km 6000€
Fara motor... maxim 3500 daca iei pe el, pune l mai scump poate gasesti un idiot sa l cumpere, sau cineva care se pricepe la masini si l repara usor