| TripleKill16 a întrebat:

As cumpara si eu un VAN! Ce parere aveti de chrysler voyager 2.5 tdi?

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

O....nu.piese foarte scumpe. daca nu e inmatriculat pe Europa, are numere de SUA, nu poti sa-l inscrii. orienteaza-te la altceva, sunt vw...

3 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Nu-i o alegere proasta, ii foarte fiabila si recunoscuta pentru luxul sau, are motor de la VM Motori, nu ii TDI, TDI au doar diesel-urile grupului Volkswagen, motorul de la VM ii destul de reusit, doar pentru Grand Cheerokee nu-i asa bun happy

| Braunion a răspuns:

Chrysler este o masina americana, deci foarte fiabila. Problema e cu motorul Diesel pentru ca americanii si japonezii nu stiu sa faca motoare Diesel bune.

| Anonymousss2345 a răspuns:

Mai bine lasa masinile americane...Sunt piese scumpe, nu-s de calitate, impozit mare.Ia-ti un VW Sharan sau Touran, sau ai putea sa-ti iei un Caravelle, sau un Grand Scenic.