| RosaliaOriginala a întrebat:

Salutare, daca esuezi traseul (orasul) la scoala de soferi, trebuie sa platesti ceva pentru a doua oara cand il dai sau cum?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, trebuie sa mai platesti ore suplimentare pentru scoala de soferi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte știu eu, nu!

Dar te duci să te reînscrii pentru examenul practic. Și mai refaci uneori cazierul, în cazul în care până la examenul practic trec 6 luni de când l-ai făcut prima dată pentru școală.

| DovleacTurbat a răspuns:

Ești obligat să îți iei niste ore de condus, iar prin chestia asta, școală îți eliberează o adeverință. Cu adeverința asta te duci și te reprogramezi.