| Madaliiin a întrebat:

Salutare! Dețin un golf 5 și în ultimul timp la fiecare ploaie îmi picura apa pe la prinderea parasolarului din stânga, când stau pe loc, în mers nu picura, a mai pățit cineva?

1 răspuns:
| Lidia09 a răspuns:

Poate este vreo fisură sau deteriorare la etanșeitatea de pe partea din jurul de prindere a parasolarului sau dacă există vreo blocare în sistemul de drenaj al mașinii care poate permite acumularea apei. Mai concret consultă un mecanic.