| HardCore7750 a întrebat:

Salutare, maine dau examenul practic cat. B happy
Ceva sfaturi? happy (tips&tricks)

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Aprovizionare serioasa cu vodka sa putem sarbatori.

| DoarImpreuna a răspuns:

Nu dați voie minții voastre să facă monștri. Contează foarte mult atitudinea pe care o aveți față de evaluatori. Chiar dacă nu le spuneți verbal că nu îi simpatizați, le transmiteţi asta nonverbal sau paraverbal.
Nu dați examen cu idei preconcepute. Ceea ce anticipezi se va întâmpla. Mulți erau în parcare care vorbeau acuzativ despre examinatori și veneau în examen deja cu un handicap major care avea să îi încurce rău la examen.
Nu vânați pe cei picați la întoarcerea lor înapoi. Nu aveți nevoie de informațiile "terifiante" ale unor căderi "nedrepte". Nu vă încărcați cu informație negativă.
Nu vă luați cu voi toată familia ca să vă agite înainte de examen. Erau acolo câteva familii care au agitat pe ai lor groaznic. A trebuit să plec de lângă ei.

| adytzoi a răspuns:

Don't kill anyone!