| Ferii a întrebat:

Salutare tuturor!
Pentru primul motor (enduro /motocross) este bun un yamaha yzf 450 58cp 2002 full cross? Eu am 1.73m sunt prea scund? Și mai am o întrebare : de câți l este rezervorul?

1 răspuns:
| florin926481f a răspuns:

Pai la 1.73 nu o sa poti atinge cu talpa piciorului jos, doar cu varful dar merge.Cat despre primul motor iti spun din propria experienta, eu am mers cu un kawasaki klx de 250 si pot sa spun ca e de ajuns +ca trage foarte bine.Acum e alegerea ta ce vrei...