| Cristian_Andrei_1995_iNxe a întrebat:

Salutari. Am o problema cu inchiderea centralizata llcat si cea din interior la golf 4. In ce consta aceasta problema. Indiferent ca inchid din cheia sau consola de pe usa, nu mi se inchide decat portbagajul. Ce poate sa fie? Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Du-te la un electrician auto.
Daca toate problemele la masini s-ar putea rezolva acasa, n-ar mai exista service-uri sau ateliere private.
Daca totusi tii neaparat sa o repari tu, cumpara o inchidere centralizata (sub 100 lei), si inlocuieste-o complet.
In pachetul ce o sa-l cumperi ai toate piesele necesare, cu suruburi, tije adaptabile, tot, plus prospect cu instructiuni pas cu pas.