| Atat_Drakoo_1998 a întrebat:

Salutari, imi poate spune cineva daca Hyundai Tucson (an 2008) are incalzire in oglinzile retrovizoare? Daca da, cum pot face asta... multumesc

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Pai este foarte simplu de aflat.Intri frumos pe fratili goagle si cauti dotari standard Hyundai Tucson 2008. Daca are oglinzi electrice, are si dezaburire (incalzire).

| SoulReaver a răspuns:

Da ar trebui sa aiba daca are oglinzi electrice. De obicei pornesc atunci cand pornesti dezaburirea pe lunetă. La megane si logan asa e.

| Ovi27 a răspuns:

Sunt modele care vin cu aceasta dotare, nu toate au. Dar presupun ca daca are aceasta dotare, are si un buton care porneste. Asta daca nu e automată comanda pe senzori.