| isabestkatty a întrebat:

Stie cineva la ce masina era reclama in care la final erai intrebat daca ai vazut eclipsa solara? Si mai era o alta, cred ca la aceeasi masina, cu o tipa ce plimba un leopard... Ms frumoshappy (ofer funditawinking )

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

La Passat CC era cea cu leopardul dar cea cu eclipsa era la un Peugeot dar nu stiu sa iti spun ce model exact, cauta pe Youtube fiindca nu mai retin ce model oricat as incerca sa imi aduc aminte!

| YunaFFX a răspuns:

Este vorba despre Volswagen Passat CC http://www.youtube.com/watch?v=QtlGUqwG8i4