| daisy22 a întrebat:

Stiti cumva un site care imi calculeaza cel mai ieftin RCA?

Răspuns Câştigător
| Mario4658 a răspuns:

Scrie pe Google RCA și primele rezultate o să îți fie de folos.Așa mi-am făcut și eu RCA-ul happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

EMAG

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cel ma ieftin RCA îl poți obține de la un broker, care îți propune oferta de la mai multe societăți de asigurare să poți face comparație între ele și să alegi pe cel mai avantajos și punct de vedere al prețului și din alte considerente, modul cum rezolvă fiecare cererile de despăgubire, etc. Aceasta pot să fac eu, dacă îmi dai datele personale, ca să le introduc în sistemul online al brokerulul cu care colaborez eu. Mesaj privat și rezolvăm.

Răspuns utilizator avertizat