| Poseidon69 a întrebat:

Stiti masini ieftine/ mai vechi dar faine, adica model sport care sa te atraga nu spun gen : Bugatti, Lamborghini ceva mai diferit dar care sa mearga tare, macar 400 km/h + pretul.
Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Presupun ca te referi la masini de colectie, dar sunt foarte scumpe si nu se gasesc in Romania, trebuie sa le cumperi din afara

3 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Măcar 400 km/h? Esti bolnavior cu capul

| Petripetri a răspuns:

La 400 km/h nu este nimic ieftin oricat de vechi ar fi din contra este invers

| Flo193 a răspuns:

Regret sa te dezamagesc dar nu exista asa ceva, sunt putine modele care ajung viteza de 400km/h si acelea au preturi cu 6 zerouriwinking