| Anonimprintreoameni a întrebat:

Sunt singurul care nu are permis auto la 35 de ani? Am incercat acum 2 ani,am luat sala din prima, dar orasul l-am picat de 4 ori, iar școala mi-a expirat așa că nu am dat iar.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ești singurul în mod clar.

| relian a răspuns:

Daca nu ai masina nu vad de ce sa ai permis. Daca nici nu intentionezi sa ai amsina, atunci stai linistit, mersul pe jos face bine.

| ReddY25 a răspuns:

Gândește-te că un vecin de-al meu de abia la vreo 60 de ani a luat permisul(până atunci nu avea deloc)

| Dragobeta a răspuns:

Salut fratele meu!
Si eu am trecut sala cu brio dar niciodata orasul. Asa ca am renuntat. Mi-am dat seama ca nu as fi un bun sofer.

| Andi270386 a răspuns:

Nu ai luat orașul pentru că ai un instructor idiot. Gândește așa sunt oameni de peste 70 de ani conduc liniștiți și tu nu ai fost în stare să conduci... Eu personal am luat permisul la 35 de ani și nu aveam nevoie dar am vrut să îl am și am văzut pe urmă ce înseamnă să ai permis. Mă duc la mare la 2 noaptea că așa am chef sau mă duc și vizitez Croația de ex. Ai nevoie de un instructor bun și că și un sfat dacă școală costa 2500 de lei dai la instructor ceva în plus că să se implice (să fi sigur că iei traseul și ne duci pe toți în siguranță). Majoritatea nu se implică fără bani în plus, așa merge in Romania... Mă repet dacă îți permiți du-te frate și ia permisul. Nu se poate că o băbuță cu Logan să poată să se ducă la munte și tu uiți la mersul trenurilor laughing