| Bombonelul19 a întrebat:

Un pret estimativ la un audi a 4 din 2011, tara de origine Germania, 210.000 km, model s line, trapa, xenoane, piele alcantara, navigatie, full dotari ( este model break )

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te baza pe Germania ca manipuleaza km. Au inceput sa faca smecherii aia. Cauta in belgia sau GB unde sant mai ieftine mai noi si putine mile

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mobile.de
sigur gasesti ce cauti

| relian a răspuns:

Model break sau e All road? Preturi, tu trebuie sa cauti pe net in germania.Sau vrei sa caute altii pentru tine?laughing foloseste netu asta si sa faci ceva util decat chat, uite cum este acum, incerci singur sa cauti un pret la o masina care te intereseaza,. Uite asa mai inveti sa folosesti netu si calc si pentru alte lucruri.Sau cauti si in RO, ori unde doresti tu s-a fie masina respectiva.