| ionutghiurutan a întrebat:

Va mai rog inca o data: petrol ne rafinat intrebati va rog soferi de tir muncitori in uzine. SIIIIIII inca o intrebare stie cineva cu se scot petele de motorina din haine?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Doar in statiile de prelucrare al titeiului se gaseste sau in cisternele care transporta marfuri inflamabile continand petrol rafinat. Foloseste kalia vanish oxi action 3D white intru-un lighean adaugi cantitatea mentionata si lasi in apa cu haina patata o zi intreaga.