| IoanCuth a întrebat:

Va salut, de unde as putea face rost de o schema pentru tabloul de siguranta la masina volkswagen caddy life 2007, o imagine?
Mentionez ca in masina nu gasesc, nici pe capacul care acopera tabloul de sigurante.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru gama VW Caddy (2005-2008) am gasit o descriere, sper sa potriveasca cu masina ta:
https://www.autogenius.info/volkswagen-caddy-2005-2008-fuse-box-diagram

Daca panoul din masina ta arata altfel, atunci fa-i o poza clara cu capacul demontat si posteaza-l, iar link-ul la poza pune-l aici.