| Mikezilla a întrebat:

Vand Jawa CZ 365 din anul 1960, cu atas, inmatriculata in Romania, radiata din anul 2000, nefolosita de 11 ani, necesita reparatii la motor si vopsire (optional). Piese rezerva: ambielaj si carburator(neutilizat). Pret: 1500 ron.

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Suna foarte bine. Daca pretul este negociabil sau daca nu are probleme majore la motor da-mi un mesaj privat te rog fiindca de cele mai multe ori uit sa intru pe topicurile pe care am treaba sau pe care am raspuns deja!

| Mikezilla explică:

Scuze dar nu pot sa dau mesaj privat pentru ca sunt membru junior da iti las mail-ul meu: nyhm_wow1@yahoo.com