| Alexandru1994 a întrebat:

Voi ce masina ati alege daca ati avea o familie si ati putea sa cumparati ori ce masina de la BMW,Audi,Wolkswagen, Mercedes-benz

Răspuns Câştigător
| Alexandru942 a răspuns:

Pentru familie cu copii si multe bagaje un break de la audi A4 sau A6, eu am audi si este foarte tare.

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Eu as alege doua: un A Klasse pentru oras si un Viano pentru deplasarile cu familia.

| JohnnyBi a răspuns:

Nici una, nici alta. prefer un volvo XC 90

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca nu ar fi impozetele mari, as alege un Mercedes E-klasse, motor undeva peste 2l, dar pana in 3, diesel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Audi sau Mercedes happy

| Celcareajuta a răspuns:

Daca as putea orice masina, pentru familie Mercedes ML 63 AMG

| Varsson a răspuns:

Un Wolkswagen spatios.

| deadlykiss a răspuns:

Audi love struck