| alexandru0995 a întrebat:

Voi ce parere aveti, sa-mi iau yamaha tzr50, sau aprilia 50?

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca vrei fiabilitate si intretinere ieftina mergi pe Yamaha. Daca vrei ceva care intr-adevar sa fuga dar foarte scump de intretinut, adica la fiecare 1000 de km sa bagi cam 300 de lei in motocicleta poti merge pe RS care dupa parerea mea este o motocicleta de circuit nu de strada fiind in 2 timp, si sa nu te astepti sa sari cu ea de 10.000 de km fara sa o segmentezi si sa bagi bani in ea, dar daca ai destul cat sa iti permiti sa o intretii chiar merita cumparata!

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Sfatul meu
sa nu conduci mai repede decat poate ingerul tau sa zboare!

asa cum a patit un coleg de-al meu. RIP Alex

| Alex1999_9912 a răspuns:

Yamaha tzr50happy vreau funda

| uffye a răspuns:

Yamaha! big grin

| Marcus_9716 a răspuns:

Categoric Yamaha tzr50!