| Necunoscut123456789 a întrebat:

Volvo xc90, audi a6 allroad, hyundai santa fe? Ce a-ti alege si de ce?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La oras nu imi aduce nici-un beneficiu un 4x4, mas multumi cu un citroen DSI sau noul peugeot 308

| Florian20405 a răspuns:

Salut.Depinde ce doresti tu, daca doresti o masina 4x4, offroad, inalta cea mai buna alegere este volvo big grin
Daca vrei o masina performanta, de familie a6 este perfect big grin

| DreaGos a răspuns:

Ce sa zic
Daca vrei o masina de fite Audi a6 allroad
Daca vrei masina de teren Volvo xc90 sau Hyndai santa fe
Eu masi decite in functie de gusturi mai mult imi place un Hyundai pentru ca te urci fata probleme pe munte deal e.t.c e.t.c