| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Vreau sa dau pentru permis auto, am nevoie de o sugestie in privinta unui manual bun de legislatie rutiera si de unde il cumpar?

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Http://www.editura-national.ro/carte/curs-de-legislatie-rutiera--i172 acesta este cel mai bun manual de legislatie rutiera deoarece are si poze si in unele cazuri vei intelege foarte bin din poze fiindca ceea ce scriu este destul de incurcat si greu de inteles in unele cazuri!

| mgtow a răspuns:

De la scoala de soferi cumperi manualul.

| Borgir a răspuns:

Gasesti in librarii este o carte micuta albastra(curs de legislatie rutiera parca ii spune) oricum daca sti sa faci chestionarele alea lungi care sunt in format A4 o sa iei fara probleme.
Bafta!

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Pai eu cred ca il poti cumpara de la librarie sau de la diverta. funda? xD

| Tadotakii a răspuns:

" noul cod rutier " national.--> Legislatia Rutiera curs. Este foarte bun! Se gaseste la biblioteci, librarii sau chiscuri de reviste...Sau binenteles pe net.