| cristidavid a întrebat:

Vreau sa las mai jos un Seat Leon 1m, din 2005, e 1. 9TDI ARL 150cp. vreau sa il las cat mai mult.deci arcuri sport,plus niste telescoape reglabile(dar nu chinezesti,sau prostii din astea) as vrea ceva bilstein,sau totusi ceva mai cunoscut. as vrea sa stiu niste modele, preturi, cat de mult o pot lasa. va multumesc

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Mergi la un atelier tuning sa iti dea fisa cu preturile care ti se cuvin pentru a face masina ta in conditiile dorite