| Omnitrix a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Opel Zafira din 2007 si am gasit una, insa atunci cand pornesc motorul, sare uleiul.Este normal?
Urgent.plz.

Răspuns Câştigător
| Florian20405 a răspuns:

Nu ai specificat ce motorizare este si de unde sare uleiul.Sincer nu iti recomand opel zafira. Daca vrei ceva de familie,monovolum iti recomand cu incredere VW SHARAN,ford galaxy, Seat Alhambra, sunt una si aceeasi si sunt extrem de spatioase, bune, rezistente si comfortabile.De asemea daca vrei ceva nou la an, iti recomand Volkswagen Touran.
Bafta!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e bine, ala de aia vrea sa scape de masina pentru ca are probleme cu ea, de obicei sare joja de ulei cand se prezinta problema asta, capacul nu are cum.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da focul mai mic laughing
Pe unde sare uleiul?
Ce motor are masina?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cum adica sare uleiu?

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Fi mai explicit, de unde sare uleiul, probabil din vreo tigaie! Explica-te, bucatarule!

Răspuns utilizator avertizat