| InstinctPr3ciS a întrebat:

Vreau sa`mi cumpar un Scuter.
spuneti-mi un scuter frumos, puternic, performant. (Nu unul foarte puternic pentru ca n-am 18 ani ).
De preferat si linkul cu poza scuterului.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| anoni a răspuns:

Http://www.bestbike.ro/......977361.htm
este un scuter Yamaha foarte bun
sper ca ti-am fost de ajutor :)
te pup :*

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Suzuki Burgman K10! Depinde ce capacitate cilindrica vrei!

| 9gygy a răspuns:

Runca un ochi si la Malagutti. Sunt scutere bune, nu prea scumpe, si au un demaraj foarte bun.

| MaXSp3ed a răspuns:

Ia un piaggio nrg power, prinzi cam 130 cu el si nu trebuie permis, doar inscris la primarie, atestat si asigurare;)
http://www.okazii.ro/catalog/55290418/vand-scuter-piaggio-nrg-power.html

| vladsoare a răspuns:

Eu am mers cu multe scutere. Detin un Aprilia SR50 Di-tech(injectie) cu motor de 49 cc(nu permis). Imi place mult de tot exteriorul dar este si f puternic.
Piaggio Gilera sau NRG sunt de asemenea scutere bune. cauta pe youtube sau google poze cu ele.

Răspuns utilizator avertizat