| PrivateName a întrebat:

Vreau sa-mi tunez masina virtual(adica pe calculator)...am facut niste poze si nu merge cu programul"PAINT". exista si alte programe pentru Tuning Virtual? Dau fundita!(daca se poate si un linkbig grin)

Răspuns Câştigător
| CrunkJuice a răspuns:

Da exista...de exemplu tuning car studio il poti descarac de aici...http://uploading.com/files/get/a95269f8/

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai cel mai bine iese in Photoshop dar daca vrei ceva mai urat dar mult mai usor incearca Tuning Car Studio sau Virtual Tuning sau Car Tuning!

| heddy10 a răspuns:

Tuning Car Studio