| SOOOOrin1235 a întrebat:

Vreau sa stiu ceva despre decapotabilele second hand :: este buna o decapotabila iarna? adica este frig in ea? mersi pentru raspunsuri TPU

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce acoperis are, daca e metalic e bine dar daca e material deala negru si unu ti-l taie e de rau. Mai ales rromi care misuna noaptea pe strazi sunt in stare sa faca orice.

| onasis1961 a răspuns:

Decapotabilele sunt foarte bune si iarna! Are un prieten, so e ok. si la minus10-15 grade.Constructorul a luat in calcul si circulatia in bune conditii si pe timp de iarna.Asa ca daca vrei sa achizitionezi o asfel de masina fa-o fara ezitare.