| elvetianul a întrebat:

Vreau un opel calibra tuning, inmatriculat sau nu.

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Asa, si? Cauta pe autovit, mobile, 4tuning bazar.asta nu e site de vanzari auto.

| razzvan27 a răspuns:

Ce sa faci cu el? happy consuma ca tractorul la arat laughing

| spayk a răspuns:

Ba nn daca vreii viteza scoti si bani din buzunar asa daca mergii cu ea pana 90 consuma putin am si eu una cu motor de 2000 si are fro 190 cai si nu cam consuma .....cum am zis daca ii dai blana trebuie sa ai si banii la tinelaughing..eu i-am dat 230 si am ramas fara benzina