| Ddyyaa94 a întrebat:

A auzit cineva de vopseaua de par Diva in color? Eu tocmai m-am vopsit cu vopsea din asta, e permanenta si a costat 4, 5 lei. Am cautat pe internet firma asta si nu am gasit. Voi stiti de ea? E buna?

2 răspunsuri:
| diana a răspuns:

Sincer nu am auzit de ea deci nu stiu prea multe despre aceasta vopsea de par dar avand in vedere ca este 4, 5 lei...nu stiu ce sa zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea sia stricat parul cu fleacul asta, depinde de par, daca e sanatos, cred ca nu va fi nimic grav, in comparatie cu parul prietenii mele