| anonim_4396 a întrebat:

A avut cineva parfumul Cerruti 1881? stiti cum miroase, daca persista, e de calitate?

Răspuns Câştigător
| ellasweetlollipop a răspuns:

Da, il am acum. Rezista destul de mult pe parcursul zilei dar totusi nu se afla printre cele mai persistente parfumuri ale mele. Este de calitate si miroase cam tare si puternic, are un miros putin babesc dar nu e rau, mie imi place. Depinde de gusturile fiecaruia.

2 răspunsuri:
| theodorafemme2001 a răspuns:

Nu l-am avut, dar iti pot recomanda apele de parfum, dar si de toaleta de la Oriflame. Majoritatea sunt super de calitate, persista si sunt la preturi chiar foarte bune. Daca vrei sa afli cum sa le iei cu discount de pana la 40%, contacteaza-ma! Funda?

| iselin2015 a răspuns:

Buna Ayanaaa,

Cerruti 1881 pentru femei este un parfum floral potrivit pentru primavara-vara, mie imi place, miroase destul de bine si e persistent.

Mai multe detalii gasesti aici (note, pareri, persistenta etc.)
http://www.fragrantica.com/perfume/Cerruti/1881-327.html
http://www.fragrantica.ro/parfum/Cerruti/1881-327.html