| IoanaGRE a întrebat:

A comandat cineva de pe www.Gana.ro? A decurs totul normal? Imi este frica sa comanda, parca preturile sunt prea mici ca sa fie adevarat.

3 răspunsuri:
| Gwin a răspuns:

E posibil sa-ti aduca niste chestii ieftine care se rup a doua zi de la purtare, nu-ti recomand.

| Monik11 a răspuns:

Eu zic sa nu faci asta. Poate fi o pacaleala mai bine comanda de pe un site cunoscut> cum ar fi site-urile magazinelor din mall.

| grozalori a răspuns:

Da, eu am comandat si totul a fost ok. Am ales produsul si am fost redirectionata spre situl mama unde era produsul. Nu a fost nici un risc deoarece am facut plata acolo. RECOMAND. pe mine ma scuteste de a cauta pe o gramada de situri produsul ce il doresc.