| zxcvbnm123456789 a întrebat:

A comandat cineva extensii de pe http://www.extensiinaturale.ro/? Sunt de incredere, extensiile sunt din par natural?

Răspuns Câştigător
| TraficantaDeNutella a răspuns:

Nu prea sunt de incredere : daca nu ai parul lung, se vad fooarte tare sad iti recomand un site cu extensii de incredere pe care le port chiar si eu si sunt foarte multumita de ele : Divisima.ro ( extensii by Bianca Dragusanu ) sau Sahara Magazine happy

1 răspuns:
| Maryuk해바라기 a răspuns:

Colega mea a avut extensii de pe acest site..si aveau un aspect natural..erau faine!