| Vali87 a întrebat:

A facut cineva peelinguri chimice sau cu laser pentru pete rosii postacneice? Daca da, cate sedinte, cat a fost sedinta si cat a platit pentru intreg tratamentul? Va multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Vali, exista o solutie mult mai putin agresiva de peeling care ti-l poti face chiar tu acasa, de 2 ori pe saptamana, timp de 6 saptamini.
Serul regenerant pentru ten ARTISTRY™ Intensive
Toate produsele de îngrijire intensivă a tenului oferă beneficii antirid complexe, special concepute pentru a rezolva problemele unice ale tenului matur: liniile de expresie şi ridurile, tenul îmbătrânit, nuanţa şi textura neuniformă şi alte probleme cu care toate femeile se confruntă pe măsură ce înaintează în vârstă.

Serul regenerant pentru ten ARTISTRY™ Intensive este primul produs din gama Intensive de îngrijire a tenului. Utilizat de două ori pe săptămână timp de şase săptămâni, Serul regenerant pentru ten ARTISTRY™ Intensive oferă beneficii comparabile cu cele ale unui peeling chimic profesional, în confortul propriei locuinţe. Enzima naturală din ciuperci conţinută de Serul regenerant pentru ten ARTISTRY™ Intensive are un pH scăzut specific, care acţionează numai la suprafaţă. Rezultatele vorbesc de la sine, 93% dintre femeile care au utilizat produsul au susţinut că tenul lor a devenit mai neted şi mai fin la atingere după o singură aplicare.

Serul regenerant pentru ten ARTISTRY™ Intensive - 20 ml
Creat de Artistry, marca profesionala de cosmetice Amway.L-am folosit si sunt extraordinar de incantata de rezultate. Pot ajuta si cu produsul.Pt informatii detaliate poti trimite mesaj pe privat.