| DestinyDD a întrebat:

A folosit careva vopseaua de par L'oreal Feria? Contine amoniac? Cine a folosit sa-mi zica si mie daca e buna, cat rezista pe par si daca se prinde o nuanta mai deschisa de vopsea pe o nuante par mai inchis gen saten inchis natural.

3 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu contine amoniac, dar nu poti obtine o nuanta mai deschisa folosita pe un par mai inchis! Si nici nu rezista mai mult de o luna! Asa mi s-a intamplat mie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte buna vopseaua, nu contine amoniac si culoare este intensa eu o caut in tara de un an si jumatate si nu se gaseste nikaieri, eu foloseam cand eram in londra si acum ma mai rog de pretenii mei sa imi cumpre cand vin in tara, si depinde ca nunanta foosesti eu eram aproape bruneta si m am vopsit cu o nuanta de roscat si a iasit super culoarea, acum depinde si de parul tau, si este o culoare super din gama feria care se numeste capuccino

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde se mai gaseste vopsea Feeria in Bucuresti?