| didixu15 a întrebat:

A folosit cineva epilatoare cu IPL acasa? In special cele de la Philips? Ce parere aveti despre ele?

Răspuns Câştigător
| FlorentinaMariaRusu a răspuns:

Sunt destul de bune. Acum depinde, trebuie sa te obisnuiesti. In primul rand trebuie sa iti afli treapta de putere. Apoi pur si simplu incepi. Acea lumina pulsata iti va arde parul. Pisca foarte putin. Succes!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Haha, i am cumparat prietenei de Craciun, iti zic luna viitoare rezultatele. Chiar e Philips