| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva produsul de la oriflame natural balance shake? daca da, ati avut reactii adverse, cum ar fi cresterea in greutate sau alte dereglari?

2 răspunsuri:
| licuricisclipici a răspuns:

Cu natural balance shake poti slabi doar ca mai trebuie sa ai grija si cu grasimile, caloriile sa mai faci si sport. Oricum din cate am auzit de la alte femei au zis ca functioneaza.

| v9 a răspuns:

Buna ! Eu sunt lider Oriflame,inscriu persoane interesate sa devina clienti directi (reprezentanti) Oriflame. Add oriflame_vs si te voi inscrie si pe tine in echipa mea cu mare placere,iti voi explica ce inseamna sa fi client direct si ce beneficii ai in urma acestui lucru. Mai mult,daca te vei inscrie in aceasta perioada vei beneficia de programul de bun venit pentru noii inscrisi.
Te astept cu mare placere !