| dedfgv a întrebat:

A incercat cineva fondul de ten cel de la avon 24k? intr-adevar acopera petele rosii? este bun pentru tenul gras?

3 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Daca ai o intrebare nu ezita sa o scrii aici http://just-ask-zoey.blogspot.com si vei primi garantat raspuns.

| Vanessa95 a răspuns:

Neah am fost reprezentant avon si absolut toate rodusele de la ei sunt scumpe proaste si .naspa.nu l-am incercat dar sunt sigura ca nu e bun.dar tu faci cum vrei

| Anca006 a răspuns:

Bai am o prietena care este reprezentant avon si mi-a spus ca luna trecuta si-a cumparat o clinta un fond de ten Avon 24 K si ca nu i-a palcut deloc pentur ca ii stralucea fata prea tare, pentru.ca contine particule stralucitoare, dar daca tie iit place aspectul asta ia-ti-l, este la oferta luna acesta in catalogul ala mic "Avon Magazine" cu 22 de lei. Sincer si eu ma gandeam sa ma lacomnesc sa-l i-au la oferta dar nu stiu acum. Si pe mine m-ar interesa cineva care l-a testat.
Prietena mea reprezentant mi-a spus ca ii v-a cere pritenei sa-i dea sa testeze.Asa ca daca mai aflu ceva am sa iti spun.