| NesquikDuoSpecial a întrebat:

A Incercat cineva Nail Growth Serum de la Maybelline New York sau a gasit review-uri pe net? Cel in sticluta de oja cu culoare galbui-transparenta din gama Salon Manicure. Ma intereseaza daca se usuca pe unghie si poate fi folosit ca baza pentru oja sau este uleios? Ajuta la diminuarea striatiilor verticale de pe unghii? Ms!* ofer funda!

1 răspuns:
| Simion_Elena_Alina_1987 a răspuns:

Maybelline New York Salon Manicure Ultra Strong 3 in 1 is a base and top coat for strength, wear and shine. It uses technology-balancing key ingredients such as anti-yellow pigments, citrus extract and optical brighteners for a complete nail care solution, which instantly improves the condition of nails.- o alta varianta care poate fi folosit ca baza si ca luciu final