| Raluca_1234 a întrebat:

A incercat cineva samponul nuantator Loncolor? Parul isi pierde stralucirea dupa ce iese culoarea? Iese complet?

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

L-am incercat si nu am fost multumita de el.Incearca-l daca nu gasesti altul.Iese culoarea de tot, dar in timp.Depinde de par.Acum multi ani era un nuantator la tup mic, spuma de la alta firma si era foarte bun, dar nu-l mai gasesc nicaieri.Vezi ca samponul color nu deschide culoarea ca nu are oxidant.