| Cumsafiifrumoasa a întrebat:

A incercat cineva tratamentul anticelulitic de la Avon? http://www.elle.ro/......3X-1552274
E bun de ceva?

3 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Nu stiu ce sa spun...
Eu nu prea ma bazez pe afirmatiile astea. De fapt nu ma incred in creme pentru celulita sau pastile de slabit straight face.

Dupa mine scaparea de celulita este a face sport.

| di3tri a răspuns:

Nu sad daca toate cremele astea ar avea efect ce frumoase am fi toate laughing

| bogandreea a răspuns:

NU,sunt doar niste mituri pentru a te pacali sa cumperi un produs care la final nu vei avea nici un rezultat.