| Adry a întrebat:

Acnezine Pastile / Acnezine Crema / Acnezine Spot Gel
Pentru cei care au folosit cel putin unul dintre aceste produse :
Ce efect a avut asupra ta? Care a fost/este mai bun? (cel putin in cazul tau).

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit Acnezine crema, credeti-ma ca starea s-a inrautatit, nu v-o recomand, este cel mai prost produs peste care am dat, cosurile s-au inflamat si mi-au aparut si pete pe fata, cei care spun ca acnezine crema este buna nu sunt decat distribuitorii acestui produs, normal vor sa-si vanda produsul, am crezut ca nu-mi prieste mie si daca tot am dat banii pe crema m-am gandit sa le-o dau si prieteniilor mei care se confrunta cu aceeasi problema, bineinteles ca au patit ca si mine. Daca intr-adevar vreti sa incercati acest produs lasati-mi niste date de contact si v-o dau gratis. Sper sa intrati in posesia acestui mesaj, si faceti ce credeti ca-i mai bine. Sanatate tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua. As dori sa incerc Acnezine crema si am vazut ca o persoana care a postat aici a zis: "Daca intr-adevar vreti sa incercati acest produs lasati-mi niste date de contact si v-o dau gratis". As dori sa stiu daca mai e valabila oferta si in caz afirmativ o sa-i las niste date de contact. Daca mai e valabila oferta si e de acord sa imi trimita crema, o sa-i fiu foarte recunoscator. Multumesc anticipat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua. As dori sa incerc Acnezine crema si am vazut oferta unui utilizator anonim "Daca intr-adevar vreti sa incercati acest produs lasati-mi niste date de contact si v-o dau gratis". As dori sa stiu daca oferta mai este valabila si in caz afirmativ o sa-i zic datele de contact. Multumesc anticipat.

| andreiolariu a răspuns:

Eu am folosit crema si gelul. Pt mine cel mai bun este Acnezine Spot Gel.
Sunt foarte multe tratamente. Cel mai bine ar fi sa-ti recomande un medic pentru ca depinde de tenul fiecaruia.
La inceput am folosit mai multe tipuri de unguente, pana am ajuns la medicul de familie casre m-a indrumat cel mai bine.