| CriCri a întrebat:

Am 12 ani, aprox. 1, 65 si ma mentin intre 55 si 58 de kg.Ar trebui sa mai slabesc sau sa ma mai ingras?

16 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ar trebui sa te mentii asa!

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Intra aici http://www.csid.ro/calory-calculator/
Sigur te va ajuta!

| Mentaaaaa a răspuns:

Greutatea ideala e de 55 de kg... @amira esti prea slaba ...mai trebuie sa pui 10 kg

| ღAnonimღ a răspuns:

Pai.eu zic ca e bine, acum depinde de tine.totusi cred ca greutatea ideala e intre 50 si 55 kg.succes:*pupici

| JANAKS a răspuns:

Buna, avem aceeasi varsta si aceeasi inaltime. La inaltimea de 1.65m ar trebui sa ai in jur de 55 de kg. Eu am 45kg. Te sfatuiesc sa mai slabesti 2-3 kgwinking fundita?batting eyelashes

| Doo a răspuns:

Ar trebui sa ajungi pe la 50-53, daca esti fata. Daca esti baiat e destul de bine

| SexyBunny a răspuns:

Asa sunt si eu. doar ca am 1, 60 si 54 kg... si sa stii ca nu trebuie sa slabesti. e bine asa cum esti. asa a avut si verisoara mea. acum are 15 ani si e foarte slaba. happy

| SexyBunny a răspuns:

Asa sunt si eu. Ddoar ca am 1, 60 si 54 kg. Si sa stii ca nu trebuie sa slabesti. E bine asa cum esti. Asa era si verisoara mea.Acum are 15 ani si e foarte slaba. happy

| Ariyana a răspuns:

Ar trebui sa slabesti.Eu am 1, 68 si 45 de kg si sunt medie ca si greutate.

| anoni1060 a răspuns:

Eu sunt copil, si nu stiu din astea, dar sper ca acest site sa te ajute(aici ma uit si eu):http://www.doctor.info.ro/calculator_greutate_ideala.html!
fundita?

| dyapapusik a răspuns:

Poii depinde daca se vede ...de ex.am 43 de kg si arat mai slaba.depinde de cum arti nu de cate kg ai:d. poti slabi daca nu esti cum iti placehappy

| SmoKKe19 a răspuns:

Eu zic sa ramai asa happy E foarte bine

| 12102007 a răspuns:

Cauta pe net un calculator,pentru dieta si introdu datele tale kg, inaltime, cm si vei afla cum stai cu greutatea si cat ar trebui sa ai pup.

| amiraa a răspuns:

Ar trebui sa slabesti happy eu am 1.67 si am 47 de kg happy

| Irina_6848 a răspuns:

Sa slabesti

| GeorgeR a răspuns:

Ar trebui sa mai slabesti 1-2 kilograme. Eu am 1, 65; am 12 Ani si 52 kg.