| auroraa a întrebat:

Am 13 ani, vine vara si vreau sa ma schimb. Acum am parul pina sub piept (sani), am vrut mult timp sa creasca, si ziceam ca nu ma voi freza ca sa il las sa creasca. Acum vreau sa il scurtez ca sa fie cu putini cm mai jos de umar. Merita sa ma frezez? (mi se schimba foarte des dorintele si ma tem sa nu regret) poate imi dati si niste imagini! funda mare! v-am pupat

4 răspunsuri:
| auroraa explică:

Am avut odata bob si nu mai vreau

| auroraa explică:

Am asteptat mult sa-mi creasca

pupimik
| pupimik a răspuns:

Incearca un bob. daca vrei sa faci o schimbare.fa-o. nu ajunge doar sa iti tai din varfuri laughing cel putin asta se intelege din ce spui tu.