| MihaiEminescu666 a întrebat:

Am 2 probleme legate de par.
1. Cum fac sa stea drept mai mult timp? Dimineata stau +1 ora sa-l indrept si dupa cel mult juma' de ora se carlionteaza la loc. -.-
2. In breton este o suvita care nu se leaga de celelalte laughing fixativ, apa, placa... orice as face nu se leaga.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Teuo29 a răspuns:

1. Incearca sa te indrepti bine la par seara inainte de culcare, iar dimineata mai dai de cateva ori pe suvitele rebele big grin
2. incearca cu ceara de par

2 răspunsuri:
| iDangerous a răspuns:

1. Foloseşte fixativ dacă nu îţi stă.
2. Şuviţa nu se leagă pentru că restul bretonului este mai lung, iar şuviţa respectivă mai scurtă sau invers. Trebuie să îl tunzi astfel încât să fie o egalitate.

| ScriptS3 a răspuns:

1.Daca chiar iti place sa fie drept parul, spala-te in fiecare seara pe el, iar dimineata fa-l cu placa...
2.Du-te l a un coafor cu suvita din breton.
Succes!