| AndrewR a întrebat:

Am achizitionat un produs de la bershka, am bonul dar am rupt eticheta cu pretul, se mai poate face retur?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Conteaza doar sa aiba eticheta interioara. Si sa il returnezi in termen de 30 zile. Am returnat de mai multe ori la Bershka si nu e problema daca nu ai eticheta.
In magazin ma refer. La retur online probabil sunt alte reguli

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu

| Invictusman a răspuns:

Nu cred. știu ca cei de la pull&bear accepta returul. Dacă chiar vor accepta e suficient sa mergi cu bonul.